ALCHYMIE ZÁZRAKŮ

Přání se neplní pouze vyvoleným. Existují energetické principy, které fungují pro všechny stejně. Bez rozdílu. Je jen na tobě, jestli je budeš užívat ke svému blahu.

Jaké by to bylo vědět, jak změnit jakoukoliv oblast svého života? Znát energetické principy, které ovlivňují náš život dnes a denně a využít je tak, aby pracovaly i ve tvůj prospěch?

Možná ses už s některými energetickými principy setkal/a. Kniha a film Tajemství odstartovaly boom zákona přitažlivosti, který, ano, funguje vždy a pro každého, ať chce nebo ne. Tento princip (ještě lépe jako zákon vibrace) však není kompletním (jediným) mechanismem, který naše fungování ve světě, ovlivňuje.

ALCHYMIE ZÁZRAKŮ se skládá ze 7 energetických principů. Tyto principy jsou jako puzzle jedné skládačky. Tvoří jednu jedinou věc, nicméně pro lepší pochopení se zabývám jednotlivě každým z nich. Principy, které ti v ALCHYMII ZÁZRAKŮ představím, ovlivňují náš život každý jeden den, a jejich pochopením MŮŽEŠ I TY vytvořit ve svém životě prostor pro Zázraky.

Co najdeš uvnitř?

 • 7 principů rozdělených do 7 kapitol
 1. princip ~ VĚŘIT ~ práce s myslí, přeprogramování nežádoucích přesvědčení
 2. princip ~ ZAMĚŘIT ~ stanovování záměru
 3. princip ~ SLADIT ~ 
 4. princip ~ VĚDĚT ~
 5. princip ~ BÝT ~
 6. princip ~ CÍTIT ~
 7. princip ~ PŘIJMOUT ~
 • v každé kapitole praktické úkoly, jak postupovat, abys docílil/a požadované změny
 • konkrétní příklady z mého života, díky kterým lépe pochopíš fungování zkoumaných principů v praxi

Pokud by už ve tvém životě bylo to, po čem toužíš, jak by ses cítil/a?

Jsem Gabriela Petrášová a ALCHYMII ZÁZRAKŮ jsem vytvořila proto, že ti chci předat své znalosti a zkušenosti, které jsem za svůj život nasbírala, a pomoci ti tak dosáhnout změny v jakékoliv oblasti, ve které si změnu přeješ.


Když mi bylo 18, pracovala jsem v létě jako číšnice. Vysoké nároky, které majitel hotelové restaurace kladl na své zaměstnance, byly zajisté v pořádku. Co ale v pořádku nebylo, bylo jeho chování vůči zaměstnancům. Po měsíci jsem věděla, že dál v takovém prostředí, kde mě nejedna situace přivedla k slzám, už pracovat nechci a nebudu. Když jsme se rozloučili, několikrát jsem se musela připomínat, že jsem ještě nedostala zaplaceno. Až jsem po pár týdnech měla peníze konečně dostat, zažila jsem skutečný šok Za celý odpracovaný měsíc, což bylo asi 170 hodin, možná víc, jsem dostala 6,5 tisíce korun, přičemž běžná měsíční mzda zdejších zaměstnanců byla 13 tisíc. Půlku měsíce mi majitel restaurace vůbec nezaplatil s odůvodněním, že jsem se zaučovala, přičemž naše předchozí dohoda mluvila o "zaučení" ve dvou směnách Odcházela jsem jako spráskaný pes s obrovskou křivdou v batohu. Proč se to stalo a kdo za to mohlMajitel coby můj zaměstnavatel, ačkoliv se takto zachoval, na vině nebyl. Pokud bych se chtěla na někoho zlobit, mohla bych se zlobit jen sama na sebe. Proč? Tomu, co se děje venku, vždycky předchází to, co je uvnitř Vždycky. To jsem tehdy ale netušila.

Teď jsou všechny mé spolupráce s úžasnými lidmi. Důvodem je změna mého vnitřního nastavení. Má přesvědčení a předpoklady jsou v souznění s milým a korektním jednáním ostatních. Změnila jsem své dřívější negativní předpoklady a očekávání a nahradila je takovými, které jsou mi ku prospěchu. 

Vytvořila jsem prostor pro to, aby lidé a události, které jsou s mými předpoklady v souznění, přicházeli do mého života. A čím pevnější jsem v těchto přesvědčeních, tím více potvrzují samy sebe.

Nezáleží na tom, jaká je tvá současná situace. Podstatné je pouze to, jestli ji chceš změnit.

 • Možná máš za sebou náročný rozchod nebo rozvod.
 • Možná neustále potkáváš "nesprávné" partnery, ačkoliv tolik toužíš po harmonickém vztahu.
 • Možná si nerozumíš se svým šéfem nebo kolegy.
 • Možná si přeješ dělat úplně jinou "práci", ale nevím, jak začít.
 • Možná se na sobě snažíš pracovat, ale pořád ve své realitě nevidíš výsledky a nevíš, v čem je zakopaný pes?
 • Možná chceš prostě "jen" změnit svůj život, protože tušíš, že když se za 5, 10, 15 let ohlédneš zpět, řekneš si, na co jsem sakra čekal/a?

Napadá tě, jestli budou principy ALCHYMIE ZÁZRAKŮ fungovat i na tvou situaci? 

Odpověď zní: ANO!

Energetické principy, o kterých budeme od příštího týdne mluvit, fungují jako jiné přírodní zákony vždy a pro každého. Pochopením těchto principů tak budeš moci dovolit změnu ve svém životě v jakékoliv oblasti. Nedostaneš ode mě kouzelný proutek, ale nástroje, které budeš moci začít okamžitě používat Zpočátku možná bude mysl vůči některým informacím rezistentní, ale to je naprosto normální. Jak si později vysvětlíme, naše mysl funguje jako operační systém. Má uložené programy, které se skládají ze zkušeností a zážitků, kterými jsme prošli, a těmi ovlivňuje náš život (bohužel často v náš neprospěch). Uvědoměním této informace se vystavíš zrcadlu, kdy nic nepravdivého nebude moci přežít. Čím více si pak budeš tyto principy uvědomovat, tím více Zázraků bude to tvého života přicházet A ještě jedna věc. Pokud tě napadá, zda je to správné, čestné nebo dokonce morální, tak pro tebe mám jasnou odpověď Jsou to principy, které fungují stejně jako přírodní zákony samy od sebe. Nejsou ani dobré ani špatné, prostě jsou. Fungují celý život i pro tebe, nicméně vlivem zmiňovaného programování mysli a nevědomosti světa fungovali pravděpodobně i u tebe tyto zákony často ve tvůj neprospěch. A právě to můžeš pochopením těchto principů změnit   

Jaké principy to jsou?

1. princip ~ VĚŘIT ~ vysvětlíme si, jakou úlohu hraje vědomá a podvědomá mysl, zkontrolujeme nastavení tvých přesvědčení a ty nevyhovující začneme přepisovat (od 13.11.) 

2. princip ~ ZAMĚŘIT ~ v tomto týdnu probereme nejen fungují záměry, ale také si vysvětlíme zákonitosti energie z pohledu kvantové fyziky, naučíme se stanovovat záměr (od 20.11.) 

3. princip ~ SLADIT ~ nebudeme kafe ani čaj, ale využijeme znalosti z předchozího týdne a pustíme se do zákona vibrace a jak s ním snadno pracovat (od 27.11.) 

4. princip ~ VĚDĚT ~ vysvětlíme si, jak funguje efekt pozorovatele a jak můžeš svými předpoklady měnit svůj život v souvislosti se stanoveným záměrem (od 4.12.)

5. princip ~ BÝT ~ na co sis hrával/a jako malý/á Být už tím člověkem, kterým chceš být, je obrovský katalyzátor. S tímto pracuje hodně také Dr. Joe Dispenza, možná znáš (od 11.12.) Velká věc 

6. princip ~ CÍTIT ~ úzce souvisí s předchozím bodem. Emoce jsou obrovitánským katalyzátorem v naší cestě za ... (doplň si svůj cíl) (od 18.12.) 

7. princip ~ PŘIJMOUT ~ poslední puzzlík ALCHYMIE ZÁZRAKŮ zatím utajeno, ale není to to, co si myslíš (od 25.12.)Jednotlivé principy se maximálně propojují a pracují společně. My je budeme probírat jednotlivě proto, abychom se dostali do hloubky každého bodu.