Dnešek patří ženám

08.01.2023

Krásné ženy! Ano, přesně Vy, které zrovna teď čtete tyto řádky. Taky Vás už někdy napadlo, že ženy a dívky, které hojně vídáte na sociálních sítích, vypadají často jedna jako druhá? Že mají stejné oblečení, stejně učesané vlasy, stejný tvar obočí a rtěnku ve stejném odstínu? 

Tuším, že ano. 

Každá žena je stejně jako každá bytost na tomto světě jedinečná. Je stvořená, aby jedinečnou byla. 


Tak proč ze sebe s touhou po dokonalém vzhledu dělat kopii někoho jiného? 

Pokud je styl oblékání způsobem našeho sebevyjádření, a on jím je, proč se v tomhle směru jako jedinečná osobnost vzdát napospas výhradně módním trendům, které pravděpodobně nepřežijí další sezónu? Namísto toho lze oblečení využít jako nástroj. Nástroj, který dokonale podtrhne Vaši osobitost.

Podpoří Vás ve chvílích, kdy to budete potřebovat. Bude za Vás mluvit, i když Vy budete mlčet. A bude mluvit z Vás.


Ne z Kate, Jennifer, Suzanne nebo Mirandy. 

Z Vás.  


Přečtěte si také: Když kůň a pes budou žrát spolu, pojdou hlady oba


KOUZLO NOCI

,,Jen proto, že nemůžeme něco vidět, nebo se něčeho dotknout, neznamená to, že to neexistuje." Akryl na plátně, průměr 50cm. Jeden jediný originál.

5 000,00 Kč

Dívka a Slavík

,,Každý člověk na Zemi, bez ohledu na to, co dělá, hraje vždycky hlavní roli v historii světa. A obvykle o tom neví." Paulo Coelho, kniha Alchymista Akryl na plátně, průměr 50 cm. Jeden jediný originál.

5 500,00 Kč

Láska

,,Když jsem tě uviděl, zamiloval jsem se. A ty ses usmála, protože jsi to věděla." William Shakespeare  Akryl na plátně, 50 x 70 cm. Jeden jediný originál.

21 000,00 Kč

SOBOTNÍ ODPOLEDNE

,,Příležitost často přichází převlečená za neštěstí nebo dočasnou prohru." Napoleon Hill  Akryl na plátně, 50 x 70 cm + rám. Jeden jediný originál.

7 000,00 Kč

Pink

,,Nemůžeme uspěchat východ Slunce ani úplněk. Všechno se stane tehdy, kdy se to stát má. Mějte trpělivost." Iyanla Vanzant  Akryl na plátně, průměr 50 cm. Jeden jediný originál. 

5 000,00 Kč

Peacock dance

,,Život není o tom čekat, až přejde bouřka, ale je o tom naučit se tančit v dešti." Akryl na plátně, průměr 50 cm. Jeden jediný originál.   

5 000,00 Kč