Pokud chcete, aby přišla, nečekejte ji

11.01.2023

Je okouzlující, sebejistá, přímá a nepolapitelná.

Má to, co každý chce, a nikdo neví, co to je, dokud se s ní nesetká.


Její osobitý smysl pro humor bývá velmi často na hraně. A někdy i za hranou.

Můžeme jí to ale vytýkat? 

Dohodnete se, že se setkáte, a ona Vám schůzku se vší vážností a upřímným pohledem přislíbí. 

Pokud máte svůj střed Vesmíru a plánované setkání s ní Vás z Vaší oběžné dráhy nijak neodkloní, pak máte úspěch téměř v kapse. Ale nedejbože abyste se před schůzkou věnovali přípravám více než nedbale. V takovém případě to jistojistě vycítí a můžete si být jisti, že z toho nic nebude. Takové chování není oproštěno od pozůstatků závislosti a nemůže být z její strany akceptováno.

Přehnaně neuklízejte, nezapalujte svíčky a hlavně se na ni příliš netěšte,
protože Inspirace přichází, když ona sama chce a zpravidla, když ji nečekáte.

,,Inspiraci dostávám ve 4 hodiny ráno, když se jdu na WC vyčurat."        

                                                                                                  SALVADOR DALÍ 


Peacock dance

,,Život není o tom čekat, až přejde bouřka, ale je o tom naučit se tančit v dešti." Akryl na plátně, průměr 50 cm. Jeden jediný originál.   

5 000,00 Kč

SOBOTNÍ ODPOLEDNE

,,Příležitost často přichází převlečená za neštěstí nebo dočasnou prohru." Napoleon Hill  Akryl na plátně, 50 x 70 cm + rám. Jeden jediný originál.

7 000,00 Kč

Dívka a Slavík

,,Každý člověk na Zemi, bez ohledu na to, co dělá, hraje vždycky hlavní roli v historii světa. A obvykle o tom neví." Paulo Coelho, kniha Alchymista Akryl na plátně, průměr 50 cm. Jeden jediný originál.

5 500,00 Kč

Pink

,,Nemůžeme uspěchat východ Slunce ani úplněk. Všechno se stane tehdy, kdy se to stát má. Mějte trpělivost." Iyanla Vanzant  Akryl na plátně, průměr 50 cm. Jeden jediný originál. 

5 000,00 Kč

Láska

,,Když jsem tě uviděl, zamiloval jsem se. A ty ses usmála, protože jsi to věděla." William Shakespeare  Akryl na plátně, 50 x 70 cm. Jeden jediný originál.

21 000,00 Kč

KOUZLO NOCI

,,Jen proto, že nemůžeme něco vidět, nebo se něčeho dotknout, neznamená to, že to neexistuje." Akryl na plátně, průměr 50cm. Jeden jediný originál.

5 000,00 Kč