LEDNICE ~coffee square~

02.08.2023
Jahodové matcha latte z rostlinného mléka (na přání). Skvělé bylo.
Jahodové matcha latte z rostlinného mléka (na přání). Skvělé bylo.
Interiér kavárny je hřejivý, stejně jako zdejší atmosféra.
Interiér kavárny je hřejivý, stejně jako zdejší atmosféra.

Pohoda, láska a udržitelnost

Čerstvě upražená výběrová káva, vytuněné drinky s alkoholem i bez něj, skvělé snídaně, domácí cheseecaky a další dezerty vlastní výroby a k tomu láska ve vzduchu. To je lednická kavárna coffee square. Kavárna se zrodila v roce 2019, pražírna už o tři roky dřív. Nachází se v samotném centru Lednice a každý den láká nové zákazníky, kteří se sem často rádi znovu a znovu vracejí. Není divu. Vše, co tým coffee square dělá, dělá poctivě a s důrazem na kvalitu. Mimo to myslí i na věci okolo - e-shop funguje udržitelně a coffee square podporuje také udržitelné zemědělství, což je moc fajn. A inspiruje k tomu i ostatní. Třeba za kávu do vlastního hrníčku dává malou slevu.

A tady je malá ochutnávka 


  • Čerstvě upražená výběrová káva z vlastní pražírny (kávu je možné zakoupit i s sebou domů nebo objednat na eshopu kavárny)
  • Pokud přijdete pro kávu s vlastním hrníčkem, bude o 5 Kč levnější
  • Do kávy za příplatek možnost rostlinného mléka
  • Spousta alko i nealko sympatických drinků - třeba jahodové matcha latte, matcha tonic s mangovým pyré, limoncello spritz, domácí limča, kombucha
  • Poctivé dezerty vlastní výroby, mezi nimi i pár BEZLEPKŮ
  • Vína z rodinného vinařství a pivo z lokálních minipivovarů
  • Velmi příjemný interiér
  • Skvělý tým, který se s láskou stará o zákazníky - a ti se sem na oplátku pravidelně rádi vracejí
  • Skvělé je také to, že tu myslí i na věci okolo - e-shop funguje udržitelně a coffee square podporuje také udržitelné zemědělství
  • A na pejsky tu taky myslí - hned po příchodu jsme dostaly vlastní misku s vodou, rychlostí blesku

~


Návštěva 25. července 2023

coffee square, Valtická 253, Lednice

Web: www.coffeesquare.cz


Sledujte KAVÁRNY S DUŠÍ 

Čekáte, až nadejde ten správný čas konečně začít, nebo už jste se nadšeně pustili do nového projektu, ale prvotní nadšení pomalu opadá a vy teď přemýšlíte, co dál? Stejně jako během jara mizí z posiloven tzv. ledňáčci, tak i vaše počáteční motivace se postupem času může vytrácet.

Prodej nemovitosti nemusí nutně zprostředkovávat realitní kancelář. V době sociálních síti můžete poměrně snadno oslovit velké množství lidí sami. Nehledejte kupce - nabídněte to, co máte, jak nejlépe to jde. Zájemci se dostaví.